Ana Sayfa

Pazar Afiş

Pazar Afiş

Pazar Afiş
Pazar Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Pazar Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Pazar Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.Pazar Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.Pazar Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Pazar Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
Pazar Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
Pazar Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
Pazar Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.Pazar Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
Pazar Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Pazar Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.Pazar Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Pazar Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:47


Pazar Afiş Modelleri Nedir? :Pazar Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Pazar Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Pazar Afiş Fiyatları Nedir? :Pazar Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Pazar Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Pazar Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Pazar Afiş ölçüleri kaçtır? :Pazar Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Pazar Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Pazar Afiş modellerini nereden alabiliriz? :Pazar Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.