Ana Sayfa

Akyaka Afiş

Akyaka Afiş

Akyaka Afiş
Akyaka Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Akyaka Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Akyaka Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.Akyaka Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.Akyaka Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Akyaka Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
Akyaka Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
Akyaka Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
Akyaka Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.Akyaka Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
Akyaka Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Akyaka Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.Akyaka Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Akyaka Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:106


Akyaka Afiş Modelleri Nedir? :Akyaka Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Akyaka Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Akyaka Afiş Fiyatları Nedir? :Akyaka Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Akyaka Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Akyaka Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Akyaka Afiş ölçüleri kaçtır? :Akyaka Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Akyaka Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Akyaka Afiş modellerini nereden alabiliriz? :Akyaka Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.