Ana Sayfa

Aybastı Afiş

Aybastı Afiş

Aybastı Afiş
Aybastı Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Aybastı Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Aybastı Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.Aybastı Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.Aybastı Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Aybastı Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
Aybastı Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
Aybastı Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
Aybastı Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.Aybastı Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
Aybastı Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Aybastı Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.Aybastı Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Aybastı Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:98


Aybastı Afiş Modelleri Nedir? :Aybastı Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Aybastı Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Aybastı Afiş Fiyatları Nedir? :Aybastı Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Aybastı Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Aybastı Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Aybastı Afiş ölçüleri kaçtır? :Aybastı Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Aybastı Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Aybastı Afiş modellerini nereden alabiliriz? :Aybastı Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.