Ana Sayfa

İdil Afiş

İdil Afiş

İdil Afiş
İdil Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. İdil Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
İdil Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.İdil Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.İdil Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. İdil Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
İdil Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
İdil Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
İdil Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.İdil Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
İdil Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

İdil Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.İdil Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

İdil Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:92


İdil Afiş Modelleri Nedir? :İdil Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer İdil Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
İdil Afiş Fiyatları Nedir? :İdil Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız İdil Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. İdil Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
İdil Afiş ölçüleri kaçtır? :İdil Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her İdil Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
İdil Afiş modellerini nereden alabiliriz? :İdil Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.