Ana Sayfa

Özalp Afiş

Özalp Afiş

Özalp Afiş
Özalp Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Özalp Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Özalp Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.Özalp Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.Özalp Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Özalp Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
Özalp Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
Özalp Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
Özalp Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.Özalp Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
Özalp Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Özalp Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.Özalp Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Özalp Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:107


Özalp Afiş Modelleri Nedir? :Özalp Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Özalp Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Özalp Afiş Fiyatları Nedir? :Özalp Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Özalp Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Özalp Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Özalp Afiş ölçüleri kaçtır? :Özalp Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Özalp Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Özalp Afiş modellerini nereden alabiliriz? :Özalp Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.