Ana Sayfa

Şenkaya Afiş

Şenkaya Afiş

Şenkaya Afiş
Şenkaya Afiş
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Şenkaya Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Şenkaya Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür.Şenkaya Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir.Şenkaya Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.
Afiş Fiyatları
Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. 
Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Şenkaya Afiş
Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 
Şenkaya Afiş Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. 
Şenkaya Afiş Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş
Şenkaya Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.Şenkaya Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.

Bez Afiş
Şenkaya Afiş 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Şenkaya Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur.Şenkaya Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Şenkaya Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
 
Hit:82


Şenkaya Afiş Modelleri Nedir? :Şenkaya Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Şenkaya Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Şenkaya Afiş Fiyatları Nedir? :Şenkaya Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Şenkaya Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Şenkaya Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Şenkaya Afiş ölçüleri kaçtır? :Şenkaya Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Şenkaya Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Şenkaya Afiş modellerini nereden alabiliriz? :Şenkaya Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.